X
GO
en-UScs-CZ

Vážení zákazníci, obchodní partneři, dodavatelé

Společnost Umlášek s.r.o. byla založena 4. dubna 2006 jako pokračovatel živnosti v oboru suché výstavby jednoho ze zakladatelů pana Jiřího Umláška. Jejím cílem bylo navázat na přechozí pracovní úspěchy a ještě více se prosadit v oblasti montáží sádrokartonu, minerálních podhledů, malířských a natěračských prací, prosklených přestavitelných příček a kompletního servisu správy objektů zavedených společností v Brně a přilehlém okolí. Dále provádíme drobné úpravy bytů, přestavby bytových jader, rekonstrukce rodinných domů, realizace podkroví, ale i rozsáhlejší výstavbu bank, hotelů, konferenčních prostor, autosalonů, supermarketů a dalších prostor.

V oboru montáže suchých staveb montujeme ročně desítky tisíc metrů čtverečních po celém území České republiky, Slovenské republiky nebo dalších zemích EU, tato čísla nás řadí mezi přednější společností v České republice.

Naší hlavní myšlenkou je poskytnout zákazníkovi vysoký nadstandard kvality, která akceptuje jeho požadavky. Díky individuálnímu přístupu ke každému zadání, je okruh našich zakázek velice široký.

V sortimentu našich dodávek převažují zahraniční technologie a materiály suché výstavby, které se opírají o dlouholeté zkušenosti jejich výrobců z praxe po celém světě a jejichž kvalita je kontrolována příslušnými certifikáty. Zejména jsou to materiály firem KNAUF, AMF-THERMATEX, RIGIPS, ECOPHON, G + H ISOVER, ARMSTRONG, HILTI. Používaná technologie a materiály jsou finančně srovnatelné s klasickou zednickou prací. Výhodou je přesnost, rychlost, čistota a v neposlední řadě i estetický vzhled. Materiály vlastní hygienické atesty, dobré akustické a protipožární parametry, což upřednostňuje jejich použití především ve zdravotnictví, školství apod. Pro ostatní sortiment se snažíme využívat především tuzemské výrobky, čím podporujeme rozvoj a zaměstnanost v české republice.

V oblasti návrhů realizací a poradenství spolupracujeme s projekčními kancelářemi architektů a designérů. Při řešení protipožární prevence spolupracujeme s renomovanými odborníky a používáme kvalitativně nejlepší materiály na trhu.