X
GO
en-UScs-CZ

Kovové konstrukce - halové vestavby, kanceláře mistrů, velíny, archivy, garážové stání

Kancelářské halové vestavby vychází z typového programu základních modulových sestav. Dle požadavku zákazníka navrhneme optimální řešení splňující požadavky zákazníka. Vestavby mohou být jako samostatně stojící, nebo přisazené u obvodové stěny. Přízemní, nebo i vícepodlažní, vč. přístupového schodiště. Výhodou této technologie je především: rychlá bezprašná montáž s možností dosažení vysoce funkčních kanceláří ve skladových, výrobních či expedičních prostorách.

 • Garážové stání
 • Vestavby do hal
 • Velíny
 • Halové objekty

Garáže, krytá stání či přístřešky jsou v dnešní době velice oblíbeným řešením ochrany aut před nepříznivým počasím. Kryté stání, přístřešky jsou v závislosti na složitosti nosné konstrukce dodávány jako stavebnice, kterou si objednatel na místě sestaví sám, nebo jako stavební dílo, montované na místě.

Garážové přístřešky mohou být samostatně stojící objekty nebo mohou být osazeny jako přístavek ke stěně domu, garáže nebo k jinému objektu.

V oblasti halových vestaveb vám nabízíme následující služby

 • kompletní dodávku "na klíč"
 • služby projektanta a statická posouzení včetně projektové dokumentace
 • služby architekta
 • výroba – výstavba
 • v rámci protipožární prevence posouzení odborníkem požární bezpečnosti staveb

Dělení halových vestaveb podle počtu podlaží

 • jednopodlažní – celková SDK konstrukce, nebo opláštěná ocelová konstrukce
 • zvýšené – zpravidla velíny, spodní přívody k rozvaděčům apod.
 • dvoupodlažní – vždy opláštěná ocelová konstrukce.

Dělení halových vestaveb podle konstrukce

 • pouze SDK konstrukce – zpravidla jednopodlažní, nepochozí zastropení
 • ocelová konstrukce – opláštění ze sendvičových panelů, SDK, přestavitelných příček anebo prosklení. Vícepodlažní – vždy ocelová nosná konstrukce

Kancelářské halové velíny a vestavby vychází z typového programu základních modulových sestav. Dle požadavku zákazníka navrhneme optimální řešení splňující požadavky zákazníka.

Velíny a vestavby mohou být jako samostatně stojící, nebo přisazené u obvodové stěny. Přízemní, nebo i vícepodlažní, vč. přístupového schodiště. Výhodou této technologie je především: rychlá bezprašná montáž s možností dosažení vysoce funkčních kanceláří ve skladových, výrobních či expedičních prostorách

Ocelové montované haly

Stavíme ocelové montované halové objekty včetně kancelářských budov s dlouhou životností a nízkými náklady na stavbu. Váš projekt zoptimalizujeme pro vaše podnikání. Dodávka haly jsme schopni provádět celkově na klíč, případně pouze jako hrubou stavbu nebo třeba jen s provedením hrubých interiérů.

Dalším modelem provedení stavby je výstavba formou tzv. flexibilního developmentu, kde při dohodnuté provizi se investor přímo účastní výstavby, má tak pod přímou kontrolou tok vlastních peněz a je schopen rozhodovat o kvalitě skutečně použitých materiálů a dodávek. Jedná se o velmi úzkou spolupráci investora s dodavatelem a to jak při návrhu případných změn tak je hlavně přítomen veškerým výběrovým řízením se subdodavateli, kde kdy při standartní způsobu provádění po podepsání smlouvy o dílo dochází k takzvané optimalizaci ceny a zvyšování zisku generálního zhotovitele, což může mít za následek zvýšení zisku při současném snížení kvality díla. Zároveň tak minimalizujeme riziko vzniku komplikací při výstavbě. Při stavbě aplikujeme moderní stavební a konstrukční technologie. Využíváme rozdílné střešní a stěnové systémy, umožňující vytvořit montovanou budovu dle vašich požadavků.

Montovaná hala na klíč dle vašich požadavků

Naše kompletní ocelové haly tvoří hlavní nosná konstrukce, vnější opláštění včetně střechy a příslušenství. Poskytujeme kompletní řešení s dlouhou životností. Díky dodávkám z jednoho zdroje jsme schopni zajistit rychlou výstavbu a dodržení termínů.

Zaujala vás naše nabídka?

Nechte si zdarma zpracovat nabídku na míru. Ozveme se vám do 2 pracovních dnů.

Kontaktujte nás